100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

eis Projeten

Fortgeschratt international Produktiounstechnologie an héich Qualitéit

iwwert ons
_W2A2318

Gegrënnt am Joer 2014, steet Topticom fir Top Optic Kommunikatioun, an dëst ass eis Visioun déi eis geleet an inspiréiert huet zënter der Grënnung. No méi wéi 5 Joer schnelle Wuesstum hu mir gehollef séier a sécher Netzwierk ronderëm d'Welt ze bauen andeems mir qualitativ héichwäerteg an zouverléisseg Transceiver ubidden.
Mir bidden eng Vielfalt vun kompatiblen OEM-kompatiblen Transceiver, wéi 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. Mir konzentréieren eis op a suivéieren technologesch Entwécklungen, fir datt mir Iech déi aktuellst Produkter ubidde fir Iech ze hëllefen Äre Maartundeel mat strategesche Produkter ze beschleunegen.

méi gesinn